Carta Organisasi dan Direktori Staf

DIREKTORI STAF

PEJABAT PENGURUSAN
JAWATAN NAMA EMEL TALIAN SAMBUNGAN
PENGERUSI
KETUA PEGAWAI EKSEKUTIF Sayed Munawar Sayed Mohd Mustar ceo@kotabuku.my
PENGURUS KANAN Hasri Hasan hasri.hasan@kotabuku.my
EKSEKUTIF STRATEGIK Aliff Basri aliff@kotabuku.my 7768
PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
JAWATAN NAMA BAHAGIAN EMEL TALIAN SAMBUNGAN
hr@kotabuku.my
EKSEKUTIF PENTADBIRAN DAN SUMBER MANUSIA Raja Puteri Nur Hidayah Raja Osman SUMBER MANUSIA hidayah@kotabuku.my 7827
KERANI SUMBER MANUSIA Thanaletcumy Veeramohan SUMBER MANUSIA renu@kotabuku.my 7822
KERANI PENTADBIRAN Marina Bastian PENTADBIRAN marina@kotabuku.my 7766
PEMBANTU AM Muhammad Mubarak Hasbi PENTADBIRAN mubarak@kotabuku.my 7831
EKSEKUTIF MUDA TEKNOLOGI MAKLUMAT Mohd Nor Ariffin Abdul Mutalib TEKNOLOGI MAKLUMAT ariffin@kotabuku.my 7828
finance@kotabuku.my
EKSEKUTIF KEWANGAN Sharifah Alawiyah Syed Husain KEWANGAN sharifah@kotabuku.my 7764
KERANI KEWANGAN Norhisham Suman KEWANGAN norhisham@kotabuku.my 7824
KERANI KEWANGAN Norzilah Sazali KEWANGAN norzilah@kotabuku.my 7823
EKSEKUTIF USAHA NIAGA SOSIAL Moganam a/p Batumalai ANTARABANGSA, PRODUK, PROJEK moganam@kotabuku.my 7767
PEMASARAN DAN KOMERSIL
JAWATAN NAMA BAHAGIAN EMEL TALIAN SAMBUNGAN
sales@kotabuku.my

PENGURUS PEMBANGUNAN PERNIAGAAN

Suzana Amir Husin PEMASARAN DAN JUALAN suzana@kotabuku.my 7763
EKSEKUTIF PEMASARAN DAN JUALAN Muhammad Ramzi Mohamed Khir PEMASARAN DAN JUALAN ramzi@kotabuku.my 7821
EKSEKUTIF PEMASARAN DAN JUALAN Shah Amirul Azim Shah Jehan PEMASARAN DAN JUALAN azim@kotabuku.my 7820
KERANI PEMASARAN DAN JUALAN Nur Syuhaida Jamalluddin PEMASARAN DAN JUALAN syuhaida@kotabuku.my 7769
PEMBANGUNAN KAPASITI DAN PENYELIDIKAN
JAWATAN NAMA BAHAGIAN EMEL TALIAN SAMBUNGAN
akb@kotabuku.my
EKSEKUTIF AKADEMI KOTA BUKU Aliff Basri PENYELIDIKAN DAN AKADEMI aliff@kotabuku.my 7768
EKSEKUTIF AKADEMI KOTA BUKU Rusnajaa Mohd Yusoff PENYELIDIKAN DAN AKADEMI rusnajaa@kotabuku.my 7825
editorial@kotabuku.my
EKSEKUTIF EDITOR Nadhiya Norizam KONTENS/EDITORIAL nadhiya@kotabuku.my 7826
PEMBANTU EDITOR Shamsul Amin Md Yusof KONTENS/EDITORIAL sam@kotabuku.my 7829
EKSEKUTIF Zarifah Zahirah Juanis DIGITAL zarifah@kotabuku.my 7765
PEMBANTU Norfaridatul Jamaliah DIGITAL faridatul@kotabuku.my
LAIN-LAIN
GERAN MALAYSIANA SEKETARIAT malaysiana@kotabuku.my
KLTCC SEKETARIAT kltcc@kotabuku.my
KOTABUKU PENTADBIRAN/KORPORAT info@kotabuku.my
AKADEMI KOTA BUKU SEKETARIAT akb@kotabuku.my
GERAN TERJEMAHAN SEKETARIAT grants@kotabuku.my
BOOKCAPITAL KHIDMAT PELANGGAN bookcapital@kotabuku.my